СЈО ПОТВРДУВА: КАТИЦА ЈАНЕВА КОРИСТИ ОДМОР

/

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, користи годишен одмор, потврдуваат од СЈО откако пред два дена Канал 5 објави вест со фотографија дека таа е на летување на Халкидики, во Ханиоти, објави „Плусинфо“.

Од СЈО не можат да потврдат дека таа е на плажа во Грција, бидејќи обвинителката не кажала каде и како ќе го користи одморот.

Претходна статија

ПОТВРДЕНА ЗАТВОРСКАТА КАЗНА ЗА ДЕДОТО НА ТАМАРА

Следна статија

КИРАЦОВСКИ ВО ИНТЕРВЈУ ЗА ФАКТОР ВЕЛИ ДЕКА ОД НЕГОВАТА ПАРТИЈА НЕ ЗНАЕЛЕ ШТО ПРАВИ БОКИ 13

Најново од Вести