СТИЛИСТ РАЗУБАВУВА ЖЕНИ КОИ НЕ СЕ ЗАДОВОЛНИ СО СВОЈОТ ИЗГЛЕД ЗА ДА ИМ ЈА ЗГОЛЕМИ САМОДОВЕРБАТА

/

Константин Богомолов како да поседува магично стапче. Талентираниот стилист од Латвија ги разубавува дамите кои не се задоволни со својот изглед за да им ја врати самодовербата и да направи да се чувствуваат среќно и посакувано.

Со помош на шминка, фризура и облека тој им дава нов имиџ на жените, а резултатот ќе ве одушеви. Погледнете ги трансформациите:

Ирина, 51 година

Олга, 52 години

Иклима, 63 годиниКристина, 37 години

Инга, 41 година

Целиот напис прочитајте го овде.

Извор: ФеминаПретходна статија

ЕКС-РАЗУЗНАВАЧОТ ДИНЕВСКИ: ГИ ПРОГЛАСУВАМ ПРЕГОВОРИТЕ СО БУГАРИЈА ЗА УМРЕНО

Следна статија

АРСОВСКИ: СЕМЕЈНА ФИРМА НА БОЧВАРСКИ ДОБИ МИЛИОНСКИ ТЕНДЕР ЕДЕН ДЕН ОТКАКО СТАНА МИНИСТЕР, А ВЛАСТА МОЛЧИ

Најново од Истакнато