ВЕЛОСИПЕДИСТ ПРЕНЕСЕН НА КЛИНИКА, ИЗГУБИЛ КОНТРОЛА И ПАДНАЛ НА ПАТОТ КОН ВОДНО

//

Триесет и деветгодишен велосипедист синоќа изгубил контрола и паднал на локалниот пат Скопје – Водно.

МВР јави дека велосипедистот се здобил со тешки телесни повреди и му била укажана лекарска помош во комплексот клиники „Мајка Тереза“.Извор: МакфаксПретходна статија

НЕМА ПОТРЕБА ОД БУГАРСКА „РОМАНТИКА“ ЗА ШАРЛО И ЧЕНТО

Следна статија

ДЕТЕ И МАЖ КАСНАТИ ОД КУЧИЊА СКИТНИЦИ ВО СКОПЈЕ

Најново од Вести