ВИДЕО: БОКИ 13 И ЗОКИ КИЧЕЕЦ ИЗЛЕГУВААТ ОД ДОМОТ НА ОРЦЕ КАМЧЕВ НАЈВЕРОЈАТНО СО БАРАНИОТ РЕКЕТ

//

Италијанскиот портал La Verita објави видео снимка на која јасно се гледа како бизнисменот Јордан Камчев ги испраќа од својот дом прво и втообвинетиот во случајот „Рекет“ Бојан Јовановски и Зоран Милески-Кичеец. Што ли носат во скапите торби? Со каков ли „армаган“ ги почестил Орце Камчев своите гости?

Претходна статија

ПОЖАР УНИШТИ КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ШТИП. СЕ ПОЧНАЛО ОД ЗАПАЛЕНА СВЕЌА

Следна статија

ВМРО-ДПМНЕ ГО БРАНИ В. Д. ДИРЕКТОРОТ НА ЦЕНТРАЛЕН: СТОТИЦИ ВРАБОТЕНИ ПО РАМКОВЕН НЕ ОДАТ НА РАБОТА, НО ЗА НИВ НЕМА СЛУЧАИ

Најново од Вести