(ВИДЕО) ЃОКОВИЌ СЛАВИ СО ПЕСНА НА БУГАРСКАТА ТУРБОФОЛК ЅВЕЗДА КАМЕЛИЈА

Луда по тебе ште си остана дори да б’да жива ранааа… пееше Ѓоковиќ за време на прославата по освојувањето на АТП купот по победата со 2:1 против Шпанија…