(ВИДЕО) КОЛЕВ: ТОДОР ПЕТРОВ ЦЕЛ ЖИВОТ РАБОТИ ВО ДРЖАВНА АДМИНИСТРАЦИЈА БИЛ И ПРАТЕНИК ВО СОБРАНИЕТО И НЕ НАПРАВИЛ НИШТО ИСТАТА ДА СЕ РЕФОРМИРА

//

„Какво лицемерие. Цел живот да работиш во администрација, да си бил пратеник и да не си направил ништо за да се реформира администрацијата и да дојде ден да ја критикуваш истата таа администрација“, напиша на својата официјална facebook страна претседателот на ГДУ, Петар Колев.



Претходна статија

МАЛОТО ДЕВОЈЧЕ КОЕ СЕ СМЕЕШЕ НА БОМБИТЕ ВО ИДЛИБ ИЗБЕГА ВО ТУРЦИЈА

Следна статија

(ВИДЕО) РЕМЕНСКИ: ПРЕНЕСУВАТЕ ЗА МОЈОТ СОПРУГ, А НЕ И ЗА СВЕДОЧЕЊЕТО НА ЈАТРВАТА НА ШЕКЕРИНСКА

Најново од Вести