ВИДЕО: ВАЛЕ ГУЛАБИЦА НЕ ШТЕДИ НА КЛИМА: БАРА КАФЕ И ЖЕШКА ЉУБОВ…

//

Велешката Монсерат Кабаје, Вале Гулабица со нов мега-хит насловен: „Да вистина“ :).

Останува дилема од каде најде сила Вале, да побара жешка љубов во оваа пеколна портокалова фаза која ја тресе Македонија во последните неколку дена.

Едно е јасно Вале не штеди струја за клима во овие жешки денови…

Претходна статија

ДЕТЕ НА 8 ГОДИНИ ВОЗЕЛО СО ПОВЕЌЕ ОД 180 КМ/Ч НА АВТОПАТ ВО ГЕРМАНИЈА

Следна статија

АЛИЈАНСА ЗА АЛБАНЦИТЕ НЕ ЈА ОСТАВААТ ТЕМАТА ЗА АВТОМОБИЛОТ НА ПОЛИЦИСКИОТ ИНСПЕКТОР СО КОЈ СЕ РАСТУРАРАЛА ДРОГА

Најново од Истакнато

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да

Туѓа влада

Facebook статус на Никола Димитров Новата опаковка на предлогот е апсолутно истиот непоправлив дебакл со кој