ВМРО-ДПМНЕ СИ ИГРА МАЈТАП: ПОЗДРАВ ДО ЈАНЕВА СО „ЌЕ БИДЕ СЕ ВО РЕД“ ОД КАРОЛИНА ГОЧЕВА

//

Од партиското седиште на ВМРО-ДПМНЕ ечи музика. Најверојатно рефренот што се слуша во видеото објавено од колегата Фуркан Салиу е наменето за Катица Јанева, која во новата „бомба“ од Ла Верита, му вели на Камчев: „Не се секирај, се ќе биде во ред“.Претходна статија

ЈОВЕСКИ ЗА А1ОН: ЈАНЕВА И СТЕФАНОВА ЌЕ БИДАТ СОСЛУШАНИ И ИСПИТАНИ

Следна статија

ЧИФЛИГАНЕЦ ДЕМАНТИРА: НЕ БАРАЛ ДУЌАН ЗА ОБВИНИТЕЛКАТА СТЕФАНОВСКА

Најново од Вести