АНОНИМУС: ПРИНЦЕЗАТА ДАЈАНА Е УБИЕНА ЗАТОА ШТО ДОЗНАЛА СТРАШНА ТАЈНА ЗА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО

/

Хакерската група „Анонимус“ се врати по три години неактивност.

На Твитер профилот на групата објавени се некои шокантни детали за смртта на принцезата Дајана од кои што сигурно и вие ќе се изненадите, јавува Точка.

Анонимниот твит сугерирал дека смртта на принцезата Дајана наводно била голема завера на кралското семејство на кое што припаѓала принцезата.

Хакерската група изјавила дека кралското семејство морало да ги прикрие своите тајни, а за тоа да го направат секако дека планирале да ја ликвидираат принцезата Дајана…Во 1996-та година принцезата се развела од принцот Чарлс. Пред да ја раскине врската со кралското семејство, принцезата Дајана забележала некои докази поврзани со трговијата со луѓе во кралското семејство.Претходна статија

СОСЕДСКИ СКАНДАЛ ВО ИСТИБАЊА: МУ СЕ ЗАКАНИЛ СО ВОЗДУШНА ПУШКА И МУ УБИЛ ДОМАШНИ ЖИВОТНИ

Следна статија

НИКОЛОВСКИ ЗА ФОТОГРАФИЈАТА ОД БЕРОВО: НЕ СУМ ПРЕКРШИЛ НИКАКОВ КАРАНТИН

Најново од Вести