Претходна статија

УШТЕ ЕДНА 28-ГОДИШНА РОДИЛКА ОД КУМАНОВО ПОЗИТИВНА НА КОРОНА ВИРУСОТ СЕ ПОРОДИ НА ГИНЕКОЛОГИЈА

Следна статија

ВО ГАК Е ПРИМЕНА РОДИЛКА ПОЗИТИВНА НА КОРОНАВИРУС, СЕ ТЕСТИРА И БЕБЕТО

Најново од Вести