(ВИДЕО) БАЧЕВ: БОТ СИСТЕМОТ НА МАРТИН ПРОТУЃЕР ЗАВРШИ КАЈ АПАСИЕВ, ЗАТОА ТОЈ ИМА ПО 600 ЛАЈКОВИ ВО ЕДНА СЕКУНДА

//

Лидерот на партијата „Единствена Македонија“ Јанко Бачев во емисијата на Васко Ефтов „Во центар“ изјавува дека бот системот што во минатото работел за ВМРО-ДПМНЕ сега му е даден на располагање на Димитар Апасиев и „Левица“. Повеќе во најавата за емисијата „Во Центар“ што треба да се емитува вечер во 22 часот на Youtube каналот на Васко Ефтов:

Претходна статија

КНАУС: ЗАМИСЛЕТЕ ГЕРМАНИЈА ДА БАРА ОД АВСТРИЈА ПРИЗНАВАЊЕ НА ГЕРМАНСКИ КОРЕНИ

Следна статија

ХИПОКРИЗИЈА НА МАКЕДОНСКАТА КРИТИЧКА МИСЛА

Најново од Вести