ВИДЕО ОД ГОЛЕМАТА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА, КОЈА ЗАВРШИ СО 2 ЖРТВИ И 6-МИНА НАСТРАДАНИ

/
Претходна статија

НОВИ 46 ЗАБОЛЕНИ, НАЈМНОГУ ОД КУМАНОВО

Следна статија

АЛАРМАНТНА СOСТОЈБАТА ВО КУМАНОВО, 85 ЗАРАЗЕНИ, МЕЃУ НИВ 15 ЗДРАВСТВЕНИ РАБОТНИЦИ И ТРОЈЦА ПОЧИНАТИ

Најново од Вести