(ВИДЕО) ТАТКОТО НА ЕДЕН ОД ТЕПАЧИТЕ: „ЕДНО ДЕТЕ ИМАМ АМА ЗАКОПА МЕ ВИШЕ“

//

Новинарот Фуркан Салиу на својот twiter акаунт објави ексклузивно видео со таткото на еден од тепачите на девојката од видеото што денеска се појави на социјалните мрежи.

Во разговорот со Салиу, таткото изјавува дека имал едно дете, но тоа веќе го закопало и додава дека и девојката има вина за случајот.

Претходна статија

TINEX СО ДОНАЦИЈА ОД 100.000 ДЕНАРИ ЗА КЛИНИКАТА ЗА ИНФЕКТИВНИ БОЛЕСТИ ВО СКОПЈЕ

Следна статија

ОКОЛУ 10000 РОМИ ЌЕ ДОБИЈАТ ПОМОШ ВО ВИСИНА ОД 100 ИЛЈАДИ ДОЛАРИ ОД ФОНДАЦИЈАТА ОТВОРЕНО ОПШЕСТВО

Најново од Вести