ФОТО: СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ „ДО ГРОП“ СО ВМРО-ДПМНЕ

//

Чест му прави на поранешниот градоначалник на општина Карпош, лидерот на ГРОМ и поранешен член на СДСМ, Стевчо Јакимовски, кој и покрај фактот што ВМРО-ДПМНЕ е во опозиција, сè уште е лојален на своите другари. Стевче Муња до гроП со ВМРО-ДПМНЕ 🙂 .Претходна статија

ЧУДО: НА МИТИНГ НА ВМРО-ДПМНЕ РЕЧИСИ НЕ СЕ ГЛЕДААТ СРПСКИ И ЈУГОСЛОВЕНСКИ ЗНАМИЊА

Следна статија

МИЦКОСКИ ПОБАРА ПРЕДВРЕМЕНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ ЗАЕДНО СО ПРЕТСЕДАТЕЛСКИТЕ И НОВА ДРЖАВНА ИЗБОРНА КОМИСИЈА

Најново од Вести