НАЈУБАВИТЕ ПЛАЖИ ВО СВЕТОТ (ГАЛЕРИЈА)

//

Во текот на напорниот работен ден, нема ништо поубаво од помислата дека се излежувате на некоја од најубавите плажи во светот и ги слушате прекрасните звуци од брановите. Сонце, бел песок, кристално чиста вода и добро друштво е сè што ви е потребно ова лето.
Токму затоа низ фотографии ќе ви ги претставиме најубавите плажи во светот. Глетките се совршени…

This slideshow requires JavaScript.Претходна статија

НА „ОХРИДСКО ЛЕТО“ ВЕЧЕРВА Е ВРОЦЛАВСКИОТ БАРОКЕН АНСАМБЛ

Следна статија

„ЛОЈДОВИ СЛИКОПИСИ“ ВО ЗАВОД И МУЗЕЈ-БИТОЛА

Најново од Истакнато

Кога идентитетот е бетон

Пишува: Ѓорѓи Трендафилов Вчерашниот фудбалски натпревар меѓу Северна Македонија и Бугарија е одличен настан за крај