(ВИДЕО) УЧИЛИШТАТА ВО ИСТОКОТ ЌЕ ОСТАНАТ ПРАЗНИ

//

Трипати повеќе празни столови од ученици ќе има оваа година во средните училишта во регионот

Првиот уписен рок во средно не им донесе многу радост и оптимизам на училиштата. Во изминатите два дена, најголем дел од училиштата запишаа запрепастувачки малку ученици…

Претходна статија

ДУКОВСКИ: НИЕ НЕ ВИДОВМЕ ДАЛИ ВО ТОРБАТА ИМА ПАРИ

Следна статија

ВЕНКО ЌЕ ПИЕ КАФЕ СО ЛИДЕ ЛИДЕ

Најново од Вести