ГОРДАНА ЈАНКУЛОВСКА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА СО СВОЈОТ ТРИМЕСЕЧЕН СИН

////

Поранешната министерка за внатрешни рабиоти на РМ, Гордана Јанкуловска,  на својата Фејсбук страница ја објави фотографијата од својот тримесечен син.

Таа со сликата сака да напрви споредба за тоа како изгледала пред и по породувањето. И мајката и малиот Петар на фотографијата се облечени во дресови на британскиот фудбалски клуб Ливерпул, во пресрет на претстојниот натпревар. Претходна статија

СЕ ТРАГА ПО ТРИ ШТИТЕНИЦИ ОД ДОМОТ „25 МАЈ“

Следна статија

СЕ ИСТРАЖУВААТ ПРИЧИНИТЕ ЗА СМРТТА НА ТРИТЕ РОДИЛКИ

Најново од Вести